Basınevleri Koltuk Yıkama Yorumları

Basınevleri Koltuk Yıkama Yorumları
Koltukların temizlenmesi kolay gibi görünse de evdeki imkanlar ile temizlenmesi çok zordur. Basınevleri koltuk yıkama yorumları bu konuda detaylı temizlik sunar.
Basınevleri koltuk yıkama yorumları koltukların üretim özellikleri, şekli, rengi, nerede kullanıldığı ya da kullanış amacı ayırt etmeden koltukların uzun süre temiz ve hijyenik kalmasını sağlayacak şekilde kaliteli hizmet verir. En çok korkulan açık renk kumaş veya süet, deri ya da kumaş bir malzemeden üretilmiş olmasının hiç önemi yoktur. Aynı şekilde yeni gibi koltuklar teslim edilir.
Koltuk Yıkama İşlemi Ne Kadar Sürer?
Koltuk yıkama işleminin hangi teknikle nasıl yapılacağını da süresini de koltukların kullanım yoğunluğu ve kir, leke durumu belirler. Tabii bu sürenin belirlenmesinde profosyonel koltuk yıkama ekibinin kaç kişi temizlemeye geldiğinin de etkisi vardır. Koltuk yıkama makinesi ve bu işlem için üretilmiş şampuanlarla sunulan bu hizmet koltuk başına ortalama 30 dakika ile 50 dakika arasında sürmektedir. Toplu olarak bir takım koltuk düşünüldüğünde ise bu süre ortalama 1,5 ile 2 saat arasındadır. Bu işlem bitince koltuklar kurumaya bırakılır. Koltukların kuruma süresi de mevsime ve bulunduğu ortamın sıcaklık derecesine göre değişebilir. Yaz mevsiminde bu süre 3 ile 5 saat arasında değişirken kış aylarında ise bu süre 4 ile 6 saat arasında değişebilir. Bu süreçte koltuklar asla kullanılmamalı, minderler ise birbiriyle temas ettirilmeden kurutulmalıdır.
Basınevleri Koltuk Yıkama
Basınevleri koltuk yıkama olarak hızlı, profosyonel ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Bulunduğunuz yere gelip gerekli analizleri yaptıktan sonra uygun tekniği belirleyip en kısa sürede, çok zaman almadan detaylı ve hijyenik temizliği sağlarız. Bu temizlik işlemi sırasında koltuklarınız taşınmaz hatta mümkünse çizilme ve kırılma riskine karşılık yerinden bile oynatılmaz. Özel makine ve koltuk yıkama şampuanı sayesinde her şekilde koltuk özenli olarak, koltuklarınıza zarar vermeden temizlenir. Temizlikten sonra kullanılan şampuanın kokusu uzun süre kalacağından havadaki temizlik hissi uzun süre evinizden gitmez. Basınevleri koltuk yıkama yorumları sayesinde koltuklarınızı da uzun süre temiz ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.
Basınevleri Koltuk Yıkama Facebook SayfasıBasınevleri Koltuk Yıkama Twitter SayfasıBasınevleri Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK